مواد اولیه

آسپارتام
(Aspartame)
یک شیرین‌کننده مصنوعی غیر-ساکارید است که ۲۰۰ بار شیرین‌تر از می‌باشد. این ماده، به طور رایج به عنوان جایگزین قند در غذاها و نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود. آسپارتام به عنوان یک شیرین کننده مصنوعی کم کالری شناخته می شود که خیلی شیرین تر از شکر است و به دلیل ویژگیهای مطلوب در صنایع غذایی و دارویی استفاده گسترده‌ای دارد.
توکوفرول
(Tocopherol)
  ترکیبی شمیایی است که برای مبارزه با آسیب های ایجاد شده بر اثر عملکرد رادیکال های آزاد در علم پزشکی بسیار شناخته شده است. توکوفرول ها مزایای سلامتی بسیاری از جمله کاهش خطر ابتلا به بیماری های پوستی و مو ، کاهش سطح کلسترول ، پیشگیری بالقوه از سرطان و بهبود سلامت قلب دارند.
پلی دی متیل سیلوکسان
(PDMS)
که با نام‌های دی متیل پلی سیلوکسان و دایمتیکون نیز شناخته می‌شود، به گروهی از پلیمرهای آلی- سیلیکونی گفته می‌شود. PDMS به سبب خواص و تطبیق پذیری که منجر به کابردهای فراوان آن می‌شود، به عنوان پراستفاده‌ترین پلیمر آلی بر پایه سیلیکون شناخته می‌شود.
عصاره هیدرواتانولی بابونه
(Feverfew Hydroethanolic Extract)
 ترکیبات شیمیایی برگ‌ها و گل‌های گیاه شامل: اسانس، سزکوئی‎ترپن، پارتنولید، فلاون گلیکوزیدها، کومارین، تانن، ملاتونین است. این ترکیبات باعث شده فرآورده‎‌های حاصل از آن در صنایع دارویی، غذایی، دام و طیور و آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار بگیرند.